Atspausdinta iš: http://www.old2.pressphoto.lt/lt/konkursai/fotokonkursas__krepsinio_salis

Fotokonkursas KREPŠINIO ŠALIS

pressphoto.lt  ::  Konkursai   ::  Fotokonkursas KREPŠINIO ŠALIS


Fotokonkursas  KREPŠINIO ŠALIS

Dienraštis “Lietuvos rytas” ir portalas “lrytas.lt” skelbia fotografijų konkursą KREPŠINIO ŠALIS, kuriame užfiksuotos neįprastos krepšinio žaidimo vietos ir jose vykstančio žaidimo momentai (kaime, miške, kieme, įvairiais metų laikais, neįprastos krepšinio lentos ir t.t.). Kviečiame fotografus profesionalus pateikti iki 10 (dešimt) nespalvotų ar spalvotų fotografijų, nurodant autoriaus vardą pavardę, (redakciją ir/arba agentūrą, jei tai būtina nurodyti publikuojant fotografiją), kūrinio sukūrimo metus, vietovę ir fotografijos pavadinimą. Taip pat prašome nurodyti telefoną, kuriuo galima būtų susisiekti su autoriumi. Nuotraukas prašome siųsti adresu krepsiniosalis@lrytas.lt

Reikalavimai nuotraukoms:
2500 px – minimalus didžiosios kraštinės ilgis;
3000 px – maksimalus didžiosios kraštinės ilgis;
4000 kB – maksimalus failo dydis;
jpg – failo tipas.


Konkursui pateikiamos tik skaitmeninių nuotraukų rinkmenos (failai). Jos gali būti spalvotos, nespalvotos ar tonuotos. Specialūs efektai gali būti išgauti tik fotografavimo metu. Apdorojant nuotraukas kompiuteriu galimos tik tos priemonės, kurios naudojamos spaudžiant nuotraukas laboratoriniu būdu.

http://www.pressphoto.lt/img/img-1304086915.jpg

Fotografai atsiųsdami nuotraukas patvirtina, kad yra siunčiamų nuotraukų autoriai ir taip pat prisiima atsakomybę dėl visų turtinių ir neturtinių teisių susijusių su siunčiamomis fotografijomis.  “Lietuvos ryto grupės”  įmonės turi teisę atgaminti ir platinti šias fotografijas tik videoreportažuose , publikacijose, leidiniuose susijusiuose su šiuo konkursu.  Konkursui pateiktas fotografijas vertins Lietuvos spaudos fotografų klubo sudaryta penkių asmenų komisija, kurioje bus ne mažiau kaip keturi spaudos fotografai nedalyvaujantys konkurse. Komisija nuotraukas vertins anonimiškai, nežinodama kas yra jų autoriai. Pirmame ture  kiekvienas komisijos narys nuotraukas vertins individualiai. Į antrą turą  pateks fotografijos gavusios bent dviejų komisijos narių įvertinimą. Tuomet bendru komisijos vertinimu bus išrinktos fotografijos, kurios pateks į Lietuvoje vyksiančio Europos krepšinio čempionatui, skirtą albumą “Lietuva - krepšinio šalis”. Kiekvienas albume publikuotų nuotraukų autorius bus apdovanotas šiuo albumu. Komisija išrinks ir 3 ( tris ) geriausius darbus,kurių autoriai bus apdovanoti piniginiais prizais:

I vieta – 4 tūkstančiai litų;
II vieta – 2 tūkstančiai litų;
III – 1 tūkstantis litų.

Konkursas vyks iki 2011 m. birželio 30 d. imtinai. Nugalėtojai bus paskelbti iki 2011 m. liepos 20 d. portaluose lrytas.lt, pressphoto.lt, “Lietuvos ryto” televizijoje ir  dienraštyje “Lietuvos rytas”.