Atspausdinta iš: http://www.old2.pressphoto.lt/lt/naujienos/„nutukimas_–_ne_laime“

Paaiškėjo fotografijų konkurso „Nutukimas – ne laimė“ nugalėtojas

pressphoto.lt  ::  Naujienos  ::  Paaiškėjo fotografijų konkurso „Nutukimas – ne laimė“ nugalėtojas

Paaiškėjo fotografijų konkurso „Nutukimas – ne laimė“ nugalėtojas


2009 m. birželio 10 d. Vilniuje „Mosaic“ ir „Ivo Nikkolo“ parduotuvėse atidaroma Lietuvos spaudos fotografų klubo nuotraukų konkurso „Nutukimas – ne laimė“ paroda. Jo nugalėtojas – Algimatas Kriščiūnas. Šiam fotografui geriausiai pavyko atskleisti antsvorio ir nutukimo keliamas problemas.

Fotografijų konkursui-parodai „Nutukimas – ne laimė“ pateiktas nuotraukas atrinko ir vertino kompetetinga komisija. Ją sudarė Lietuvos spaudos fotografų klubo prezidentas Jonas Staselis, fotografijos, televizijos ir kino kritikas Skirmantas Valiulis, fotomenininkas Stanislovas Žvirgždas, parodą priėmusių parduotuvių prekių ženklus valdančios UAB „Baltika Lietuva“ direktorė Viktorija Krolytė bei parodos partnerių UAB „Saldo partneriai“ projektų direktorė Margarita Butkienė.
„Džiugu, kad fotografai priėmė iššūkį. Taip konkursą vadinu todėl, kad daugeliui fotografų yra įprasta fiksuoti dailų ir dažniausiai jauną žmogaus kūną. Stambus, nutukęs žmogus – nėra dažnas svečias fotoaparato objektyve, todėl buvo smalsu pamatyti kaip kolegos susidoros su užduotimi“, – sakė Lietuvos spaudos fotografų klubo prezidentas J. Staselis.