Atspausdinta iš: http://www.old2.pressphoto.lt/lt/naujienos/2008–2009_m._„nikon“_tarptautinis_fotografiju_konkursas

2008–2009 m. „Nikon“ tarptautinis fotografijų konkursas

pressphoto.lt  ::  Naujienos  ::  2008–2009 m. „Nikon“ tarptautinis fotografijų konkursas

2008–2009 m. „Nikon“ tarptautinis fotografijų konkursas kviečia dalyvius

 Amsterdamas | Nyderlandai

Amsterdamas, Nyderlandų Karalystė, 2008 XX – „Nikon Europe“ šiandien paskelbė 2008–2009 m. „Nikon“ tarptautinio fotografijų konkurso atidarymo datą. Šiųmetis didelio populiarumo sulaukęs konkursas rengiamas jau 32-ąjį kartą. Praėjusiame konkurse dalyvavo daugiau nei 16 000 dalyvių iš 135 skirtingų šalių, buvo pateikta daugiau nei 47 000 nuotraukų.
 
Konkursinės nuotraukos bus priimamos nuo 2008 m. rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d. Konkurso tema – Kas slypi už vaizdo (At the Heart of the Image). Ši frazė yra ir oficialusis „Nikon Imaging Company“ šūkis. Minėta tema „Nikon“ ragina nufotografuoti jausmus žadinantį vaizdą, demonstruojantį gyvenimo spalvas ir žmonių įvairovę.

Kaip ir ankstesniuose konkursuose, pateikiamos dvi kategorijos. Pirmajai „Laisvos temos“ kategorijai fotografai gali pateikti bet kokį jų vaizduotės sukeltą vaizdą. Antroji kategorija pavadinta „Mano planeta“. Jai raginama teikti darbus, susijusius su aplinka arba vaizduojančius kasdienio gyvenimo scenas.

Darbus vertins profesionalūs fotografai iš įvairių pasaulio šalių. Švenčiant 75-ąsias „NIKKOR“ prekės ženklo metines, be 54 įprastinių prizų ir didžiojo prizo, numatytas papildomas apdovanojimas, teiktinas už išskirtinį darbą. Konkurse gali dalyvauti visi, kas mėgsta fotografuoti: ir mėgėjai, ir profesionalūs fotografai iš bet kurios pasaulio dalies. Laimėjusios nuotraukos ir nugalėtojų vardai bus skelbiami NTFK svetainėje, NTFK parodose ir pranešime spaudai.

Rengdama 2008–2009 m. NTFK „Nikon Europe“ ir toliau remia tarptautinę humanitarinę organizaciją „Right to Play“, aukodama po 2 eurus už kiekvieną dalyvį iš Europos ir Afrikos. Pasitelkusi sporto ir žaidimų programas, organizacija „Right to Play“ siekia formuoti nuskriaustų vaikų gyvenimo įgūdžius, gerinti jų sveikatą ir puoselėti taiką.


Martina Bekman (Martina Beckmann), „Nikon Europe B.V.“ ryšių ir rinkodaros paslaugų vadovė, sakė: „Rengdama NTFK „Nikon“ nori skatinti viso pasaulio žmones atrasti fotografijos džiaugsmą, leidžiantį ir jiems, ir kitiems patirti bendravimo vaizdais galią. Esame įsitikinę, kad visi dalyviai ir vėl priims jaudinantį iššūkį. Tikimės, kad šiais metais dalyvaus dar daugiau fotografų – ir dėl paties konkurso, ir tuo pačiu paremdami mūsų įnašą organizacijai „Right to Play“, siekiančiai kilnių tikslų.NTFK konkurso taisykles ir registracijos formą rasite adresu www.nikon-is-different.com/npci