Atspausdinta iš: http://www.old2.pressphoto.lt/lt/naujienos/greicio_abstrakcijos

Greičio abstrakcijos

pressphoto.lt  ::  Naujienos  ::  Greičio abstrakcijos


Greičio abstrakcijos 1

M.ir J.Šlapelių muziejuje – Alfredo Pliadžio fotografijų paroda „“

 

2011 gruodžio 16 d. 17.30 val. Vilniuje, Marijos ir Jurgio Šlapelių muziejuje (Pilies g.40), vyks Lietuvos spaudos fotografų klubo nario Alfredo Pliadžio fotografijų parodos „Greičio abstrakcijos“ atidarymas ir susitikimas su autorium.

 

„Paroda „Greičio abstrakcijos“ – naujas, kitoks mano požiūris į fotografiją. Keliaujant fotografavau per mašinos langą. Kuriant nuotraukas nenaudojau jokių kompiuterinių programų ar kitokių fotografinių efektų, montažų,“- sako Alfredas.

 

A.Pliadis kilęs iš Zarasų rajono, baigė Vilniaus pedagoginį universiteta. Nuo 1982 metų pradėjo dirbti vyriausiuoju režisieriumi Lietuvos radijo ir televizijos Sporto redakcijoje. Nuo tada visa širdimi atsidavė sportui. Iki 1998 m. Dirbo LRT Sporto redakcijos vyriausiuoju redaktoriumi, kaip TV specialistas ir fotografas fiksavo sportininkus bei trenerius septyniose olimpinėse žaidynėse, penkiuose pasaulio lengvosios atletikos čempionatuose.

 

Šiuo metu A.Pliadis dirba fotografu Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijoje ir aktyviai fotografuoja sporto varžybas.

 

Šį pavasarį Alfredas tapo konkurso „Lietuvos spaudos fotografija 2011“  temos „Kariuomenė“ nugalėtoju ir buvo įvertintas "Auksinio kadro" apdovanojimu, o mažiau nei prieš mėnesį vykusiuose Sporto vadybos apdovanojimuose „Penki olimpiniai žiedai” buvo išrinktas Metų sporto fotografu.

 

A.Pliadžio fotografijas publikuoja interneto svetainės: www.fotodiena.lt  www.sportas.info, www.15min.lt  www.delfi.lt, www.lrytas.lt, autorius bendradarbiauja leidžiant „Sporto“ laikraštį, LTOK žurnalą „Olimpinė panorama“, įvairius leidinius, albumus. A.Pliadis yra parengęs ir išleidęs fotografijos albumus: „Lietuvos lengvoji atletika 1921–2008“ ir „Naujoji banga 2009–2011“.