Atspausdinta iš: http://www.old2.pressphoto.lt/lt/naujienos/meksikos_skonis

Meksikos skonis

pressphoto.lt  ::  Naujienos  ::  Meksikos skonisPakeliui iš darbo ar studijų bus galima aplankyti MeksikąVasario 24 d.  Kaune, Laisvės alėjoje, duris atveria fotografijų paroda apie Meksiką. Savaitę vyksiančioje, netradiciškoje vietoje įsikūrusioje, nemokamoje parodoje “Meksikos skonis” kauniečių lauks ne tik įspūdingos nuotraukos, bet ir geros muzikos vakarai su žinomais atlikėjais. Parodos autoriai – ne kartą po Meksiką keliavę fotografai Teodoras Biliūnas ir Martynas Vilčinskas.

“Meksika dažnai tapatinasi su šiluma, saulės šviesa ir maloniais potyriais. Norime nors dalelę tos emocijos perduoti nuo speiguotos žiemos pavargusiems parodos lankytojams, - sakė fotografijų autoriai T. Biliūnas ir M.Vilčinskas. – Viliamės sušildyti jų širdis, praplėsti akiratį, leisti pasvajoti apie kažką malonesnio, nusišypsoti - tiesiog gerai pasijusti. Už ačiū. Už tai, kad nepraėjo pro šalį ir užsuko”.
Vedini šios idėjos vasario 24 d. 19 val. autoriai kviečia į  parodą „Meksikos skonis“. Ekspozicija įsikurs neįprastoje erdvėje – apleistose parduotuvės patalpose, Laisvės al. 89 (buvusioje “Utenos trikotažo” parduotuvėje, šalia Kauno Muzikinio teatro).

Parodos autoriai sako, tokios vietos ieškoję specialiai. “Norime, kad parodoje apsilankytų kuo daugiau žmonių, tačiau nenorime jų specialiai versti tai daryti, -pasakoja parodos kaltininkai. - Todėl ekspozicijai pasirinkome tokią vietą, kuri būtų tiesiog pakeliui: iš darbo, iš studijų, einant į teatrą ar kavinę. Tai paroda - pakeliui”.
Neįpareigojanti, bet nustebinanti. Netikėta ir paliekanti įspūdį. Tai nebus aukštojo meno paroda, o masiniam žiūrovui skirta reginys ir renginys, žada organizatoriai.
Ir netradiciška iki pabaigos – parodos organizatoriai nutarė, kad apžiūrinėti ekspoziciją tyloje – nuobodu. Tad kiekvieną vakarą lankytojams nuotaiką kels vis kitas atlikėjas. “Parodos pakeliui idėja mane sužavėjo ir įtraukė, - sakė dainininkas Linas Adomatis. – Nors šiuo metu gyvenu ypač įtemptu ritmu, tačiau neatsispyriau norui pakoncertuoti parodoje”.
Lankytojai galės ne tik apžiūrėti ekspoziciją, bet ir kitų teismui iškabinti savo nuotraukas. Tam bus įrengtas specialus stendas, o įspūdingiausios nuotraukos autoriui žadama netikėta dovaną.
Parodos organizatoriai džiaugiasi, kad jų idėja palaikė ir parodos atidaryme dalyvausiantis Meksikos garbės konsulas Lietuvoje Julius Niedvaras. verslo atstovai, visuomeninės organizacijos, žiniasklaidos priemonės. Prie renginio rėmėjų prisidėjo “Corona Extra”, organizacija “Vieningas Kaunas”, “Vičiūnai Group”, dienraštis “15 minučių”, radijo stotys “Kauno fonas” ir “Tau”, spaustuvė “ARX Baltica”, fotolaboratorija “FotoPRO”.
Paroda vyks iki kovo 3 d. Bus pakeliui – užsukite ir Jūs.Reikia daugiau informacijos?
Visais klausimais Jums mielai atsakys
Parodos organizatorių 4Room atstovas
Erikas Kundreckas
Tel. 869825359
El. paštas erikas.kundreckas@gmail.com