Atspausdinta iš: http://www.old2.pressphoto.lt/lt/naujienos/naktinis_vilnius

Naktinis Vilnius

pressphoto.lt  ::  Naujienos  ::  Naktinis Vilnius


FOTOKONKURSAS-PARODA „NAKTINIS VILNIUS“

vilnius nakti logo


IDĖJA:
Ar matėte koks gražus Vilnius naktį?
Pakerėti naktinio mūsų sostinės grožio, surengėme fotokonkursą “Naktinis Vilnius”, kuriame dalyvauti galės visi norintys įamžinti gražiausius naktinio miesto vaizdus savo fotokadruose. Naktinio Vilniaus nuotraukos yra tokios įspūdingos, jog kartais net sunku patikėti, kad tai tas pats miestas kurį matome dieną. Tad fotografuokite jį visokį – ne tik jo panoramą, bet ir gatves, pastatus, žmones...

vilnius nakti

Juditos Grigelytės / Verslo Žinios nuotr.

KONKURSO LAIKAS
Pradžia: 2010 m. sausio 05 d.
Pabaiga: 2010 m.  vasario 25 d.

KONKURSO VIETA
Fotogalerija su dalyvių atsiųstomis nuotraukomis bus publikuojama svetainėje www.vilniusbynight.lt  , kur lankytojai galės vertinti bei komentuoti labiausiai patikusias nuotraukas.
Gražiausios fotokonkurso nuotraukos bus eksponuojamos parodoje prekybos centruose “Panorama” ir “Europa” nuo sausio  19d. iki gegužės 01d.

VERTINIMAS

Gražiausias fotokonkurso nuotraukas rinks svetainės vilniusbynight.lt  lankytojai, atiduodami savo balsą už labiausiai patikusią nuotrauką. Taigi, vertinimo komisijos nariu gali tapti kiekvienas. 
Trys, daugiausiai skaitytojų balsų sulaukusių nuotraukų  autoriai bus apdovanoti vertingais konkurso rėmėjų prizais.


KONKURSO TAISYKLĖS

Konkurse dalyvauti gali visi – tiek profesionalūs fotografai, tiek ir mėgėjai. Siųsdami nuotrauką nurodykite jos pavadinimą bei autoriaus vardą, pavardę. Už nuotraukų autorystės duomenų teisingumą atsako jas siuntęs asmuo. Nuotraukos turi atitikti temą „Naktinis Vilnius“.

Nuotraukas siųsti galite jau dabar adresu:

konkursas@vilniusbynight.lt