Atspausdinta iš: http://www.old2.pressphoto.lt/lt/naujienos/paroda_"kolegos_objektyvo_sukury"

Paroda "Kolegos objektyvo sūkury"

pressphoto.lt  ::  Naujienos  ::  Paroda "Kolegos objektyvo sūkury"


Žurnalistai apie žurnalikstus fotografijose "Kolegos objektyvo sūkury"

Šeštadienį, vasario 26 dieną, Lietuvos žurnalistų sajunga Vilniuje, universalioje arenoje „Sportima" atidaro fotografijų parodą "Kolegos Objektyvo sūkury 2010". Tuo pačiu metus arenoje vyks ir kasmetine tradicija tapęs neoficialus Lietuvos žurnalistų futbolo čempionatas „Draugystės taurė-2011".

http://img.lrytas.lt/show_foto/?id=177285&s=3&f=4

Konkursą laimėjo P.Malūko iš dienraščio „Lietuvos žinios“ nuotrauka.

Po finalinių varžybų kovų ir sportininkų apdovanojimų, apie 17:30 val. bus apdovanoti ir fotografijų konkurso "Kolegos Objektyvo sūkury 2010" laureatai - pirmų trijų vietų nugalėtojai. Jiems atiteks specialūs diplomai, piniginiai prizai, o pirmos vietos nugalėtojui ir speciali atminimo dovana.

 

Pasak Lietuvos žurnalistų sąjungos spaudos fotografų klubo pirmininko Šarūno Mažeikos, "gerai, kad kolegos, užsiimdami kasdieniniais darbais, pastebi vieni kitus ir išlaiko bendruomeniškus santykius. Džiaugiuosi, kad konkursas sulaukė susidomėjimo, jame dalyvavo 36 autoriai, kurie pateikė 318 darbų. Šių metų konkursas išskirtinis tuo,jog pirmą kartą konkurso istorijoje bus atidaryta paroda ir surengti oficialūs apdovanojimai. Visus, užfiksavusius kolegas, ar dar tik besiruošiančius tai padaryti, kviečiame apžiūrėti parodą ir susitikti su saviškiais."

 

Planuojama, kad ši paroda artimiausiu metu bus matoma ne tik virtualioje erdvėje www.lzs.lt, bet ji apkeliaus ir didžiuosius Lietuvos miestus, kuriuose veikia Lietuvos žurnalistų sąjungos regioniniai skyriai.

 

Konkurso vertinimo komisijoje dirbo:
LTV operatorius Evaldas Petrauskas (komisijos pirmininkas) LŽS pirmininkas Dainius Radzevičius, VŠĮ "Pro Studija" operatorius Tomas Ruminas, LTV operatorius Nerijus Gulbinas, ELTA fotografas Dainius Labutis.