Atspausdinta iš: http://www.old2.pressphoto.lt/lt/naujienos/www.nikonlovers.eu

www.nikonlovers.eu

pressphoto.lt  ::  Naujienos  ::  www.nikonlovers.eu

Profesionalūs fotografai ir mėgėjai vis dažniau savęs klausia, kaip gauti patarimų ir kokiu būdu jais geriau pasidalinti su kitais. nikon logo zurnalas

Skaitmeninės technikos galimybės skatina dalintis rezultatais su kitais, kurti galerijas. Bet ne paprastuose portaluose – poreikis savo darbus parodyti panašios patirties ir interesų žmonėms yra didesnis.
Nuo šiol veikia vienintelis Baltijos šalyse, keturiomis kalbomis sukurtas internetinis žurnalas www.nikonlovers.eu, vienijantis estų, latvių, lietuvių ir rusų kalbomis kalbančius fotografus.
Žurnale rekomendacijas teikia geriausi fotografijos srities specialistai. Susiejus teoriją ir praktiką, iš jų gali pasimokyti ir didelę patirtį turintis fotografas, ir dar tik bepradedantis domėtis šia sritimi žmogus.
Be to, kad patenkiname mūsų klientų poreikį kurti fotografijos galerijas tikslinei grupei asmenų, suteikiame galimybę susipažinti ir su specialistų bei kitų internetinio žurnalo lankytojų komentarais.
Fotografavimą padaro įdomesnį mėnesinis fotografijos konkursas, kurio nugalėtojas  apdovanojamas nemokamais individualiais su fotografija susijusiais mokymais. Konkurso tikslas – nikonlovers.eu vartotojų fotografijos mokymas. Prizas – individualus iki 4 valandų trukmės fotografijos kursas mėnesio konkurso tema vadovaujant laimėtojo gyvenamojoje vietoje žinomam fotografui. Prizas realizuojamas organizatoriaus, laimėtojo ir fotografo susitarimu.