Atspausdinta iš: http://www.old2.pressphoto.lt/lt/konkursai/„lietuva_–_krepsinio_salis“/

„Lietuva – krepšinio šalis 2010"

pressphoto.lt  ::  Konkursai   ::   „Lietuva – krepšinio šalis 2010"

„Lietuva – krepšinio šalis“

krepsinis13
Lietuvos spaudos fotografų klubas skelbia kūrinių atranką fotografijų konkursui „Lietuva – krepšinio šalis“. Konkurse gali dalyvauti autoriai ne jaunesni kaip 16 metų.  Konkurse kviečiame dalyvauti Lietuvos autorius gyvenančius šalyje ir užsienyje. krepsinis1
Kviečiame pateikti nuo 3 iki 10 nespalvotų ar spalvotų fotografijų, sukurtų ne anksčiau kaip 2005 m. (pageidautinas ciklas, serija arba kelios). Pateikiant kūrinius, būtina nurodyti autoriaus vardą, pavardę, kūrinio sukūrimo metus ir pavadinimą. Reikalavimai failams / File requirements:
2500 px – minimalus didžiosios kraštinės ilgis / minimum longest side
3000 px – maksimalus didžiosios kraštinės ilgis / maximum longest side
4000 kB – maksimalus failo dydis / maximal file size
jpg – failo tipas / file type

Taip pat prašome nurodyti elektroninį bei pašto adresą (pageidautina) ir telefoną, kuriais galima būtų susisiekti su autoriumi.  Nuotrukų pateikimsa konkursas vyks per http://www.pressphoto.lt/konkursai/ puslapyje esančią sistemą.
Prisijungimas: http://www.pressphoto.lt/konkursai/index.php/24

krepsinis11

Konkursui pateiktas fotografijas vertins Lietuvos spaudos fotografų klubo sudaryta komisija. Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti piniginiais arba daiktiniais prizais. Numatoma I, II, ir dvi III vietos. Geriuasių 30 darbu planuojama eksponuoti parodoje.
Konkursas vyks iki  2010 m. spalio 19 d., 21 val.
Telefonai pasiteiravimui: 8 699 21807, 8 620 66595

krepsinis12


Fotografai, pateikdami kūrinius, prisiima atsakomybę, jog jie yra šių kūrinių autoriai. Taip pat autoriai garantuoja,  kad pateikiamų kūrinių neturtinės ir turtinės teisės priklauso patiems autoriams. Eksponuojant ar publikuojant kūrinius, autorius gali būti pristatomas pseudonimu, tačiau pateikiant kūrinius prašome nurodyti tikrąjį vardą ir pavardę.
Konkurso organizatoriai pasilieka teisę panaudoti atsiųstas fotografijas ar jų skaitmenines laikmenas, nurodant autorių ar jo pseudonimą (kaip pageidaujama) konkurso leidinyje ar elektroninėje jo versijoje, eksponuoti parodoje, konkurso „Lietuva – krepšinio šalis“ reklamoje, interneto svetainėje www.pressphoto.lt, anonsuojant šį konkursą -parodą „Lietuva – krepšinio šalis“, leidiniuose susijusiuose su konkursu, neišmokant honoraro. Autoriaus sutikimas su šiomis sąlygomis laikomas nuotraukų skaitmeninių laikmenų atsiuntimas į konkursą.

Lietuvos spaudos fotografų klubas