Atspausdinta iš: http://www.old2.pressphoto.lt/lt/parodos/lietuvos_spaudos_fotografija_2007/naujienos1/

Naujienos

pressphoto.lt  ::  Parodos  ::   Lietuvos spaudos fotografija 2007  ::   Naujienos

101
Viktoras KAPOČIUS „Lietuvos rytas“

Padegėjų ranka iš Naujosios Vilnios gyventojos Eleonoros Valansevič atėmė pagrindinę darbo priemonę. Gegužę supleškėjus ūkiniam pastatui, liepsnose žuvo pensininkės arklys, kuriuo ji apardavo nedidelį savo daržą. Vienišai senolei po gaisro liko dar vienas rūpestis – iškasti duobę ir palaidoti pagalbininką.
102102
Evaldas BUTKEVIČIUS „Kauno diena“
Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas vėluoja į Kauno apskrities viršininko administracijos rengiamą profesinio orientavimo konferenciją.
103103
Vytautas LIAUDANSKIS
Klaipėdos daugiabutyje užrakinta šešiametė į kiemą bandė išeiti pro antro aukšto langą. Jei ne gaisrininkus iškvietę praeiviai, mergaitės pasivaikščiojimas galėjo baigtis tragiškai.
104
Viktoras KAPOČIUS „Lietuvos rytas“
Nemenčinės plento pradžioje avariją patyrusiam visureigio „Isuzu Trooper“ vairuotojui Mindaugui slėptis nereikėjo. Taip įkopti į stulpą, kad šis nenuvirstų, o mašina nenuslystų, sugebėtų ne kiekvienas. Svarbiausia, sveikas liko ir visureigis, ir jo vairuotojas. Keltuvui automobilį atitraukus nuo stulpo, vilnietis juo sėkmingai parvažiavo namo. Vienintelė nesėkmė – lūžusi šalia vairuotojo sėdėjusios merginos nosis.
105105
Gintaras ŠIUPARYS „Lietuvos rytas“

2006 m. gruodžio 29-osios naktį gaisras nusiaubė Kryžių kalną. Dėl neaiškių priežasčių įsiplieskusi liepsna sunaikino tūkstančius maldininkų paliktų kryžių ir kryželių.106
Rolandas ŽALGEVIČIUS

Spalio 9-osios rytą, kai vaikai ėjo į mokyklą, o suaugusieji skubėjo į darbą, užsidegė didžiausias Švėkšnos (Šilutės r.) prekybos centras. Žmonės subėgo padėti, nuo suaugusiųjų neatsiliko mokiniai. Centro savininkas prašė išnešti daiktus. Kol atvyko ugniagesiai, daugumą maisto ir elektros prekių suspėta išnešti. Žmonės griebė į glėbį tai, kas jiems atrodė brangiausia, nekreipdami dėmesio į krintančius ant galvos nuodėgulius. Prekybos centras sudegė ir sugriuvo. Liko tik dalis priestato.
107
Andrius REPŠYS „Sekundė“
Atsitikus nelaimei visada atrodo, kad spec. tarnybos atvyksta per vėlai, dirba per lėtai, gesina ne iš tos pusės. Todėl kiekvienas puola gelbėti savo turtą kaip išmanydamas, net nesusimąstydamas, kad tik trukdo ugniagesiams.
108108
Martynas AMBRAZAS „Respublika“
„Vilniaus konferencija 2006: Bendra vizija bendrai kaimynystei“: (iš kairės) užsienio reikalų ministras Antanas Valionis, prezidentas Valdas Adamkus ir premjeras Algirdas Brazauskas.
109
Irmantas GELŪNAS

Apniukusį vakarą Seimo narės Loretos Graužinienės nuotaiką praskaidrino rožės, bet krata Darbo partijos būstinėje ją nepataisomai sugadino. (Metines0659.jpg)110110
Tomas RAGINA „Kauno diena“
Tarp atėjusiųjų pasitikti į laisvę išleidžiamo buvusio LKP (TSKP) pirmojo sekretoriaus Mykolo Burokevičiaus buvo už antivalstybinę veiklą kalėjęs prosovietinio judėjimo „Jedinstvo“ lyderis Valerijus Ivanovas ir humoro laidos „Ragai“ personažai. Perukais, ūsais ir akiniais pasipuošę vyrukai prisistatė esą žurnalistai ir ėmė pokštauti, minėdami „komunistines lervas“. V.Ivanovui tai akivaizdžiai nepatiko ir jis bandė juos nuginti šalin. Tačiau „Ragų“ veikėjai pareiškė norį paimti iš jo interviu. Po kelių akimirkų V.Ivanovas ranka užkliudė A.Ramanausko galvą, o šis ėmė šaukti „žurnalistą muša“. Nusiėmęs butaforinius akinius A.Ramanauskas viena ranka čiupo už atlapų buvusį „Jedinstvo“ vadovą, o kita – V.Ivanovui padėti puolusį vyrą. Nuvilkęs praktiškai nesipriešinusius M.Burokevičiaus bičiulius kelis metrus iki artimiausių krūmų A.Ramanauskas juos smarkiai papurtė.
111111
Valdas KOPŪSTAS L.T.

„Mūsų namai – mūsų tvirtovė“, ramūs buvo šio namo gyventojai, kol kelių riteris ant plieno žirgo nepabandė jos šturmuoti.112
Valdas KOPŪSTAS L.T.
Dramatiška kova už gyvybę: nuo Palangos tilto mestas gelbėjimo ratas padėjo vyriškiui išsikapstyti iš jūros.