Atspausdinta iš: http://www.old2.pressphoto.lt/lt/parodos/lietuvos_spaudos_fotografija_2007/zmones_naujienose/

Žmonės naujienose

pressphoto.lt  ::  Parodos  ::   Lietuvos spaudos fotografija 2007  ::   Žmonės naujienose

201201
Herkus MILAŠEVIČIUS „Verslo žinios“
Kartais politiniai tikslai suvienija ir pačius aršiausius priešininkus. Konservatorių lyderis Andrius Kubilius ir socialdemokratas Gediminas Kirkilas – vyriausieji derybininkai dėl „vaivorykštės“ koalicijos skuba pas prezidentą Valdą Adamkų...
202
Andrius PETRULEVIČIUS "INNA"
Lietuvos banko valdybos pirmininkas Reinoldijus Šarkinas konferencijoje „Lietuva ir euras“ Vilniuje.

203
Ramūnas DANISEVIČIUS L.T.

Jos Didenybė nustebusi, nes tiek daug ją saugančių kariūnų dar neteko matyti nė vienoje aplankytoje šalyje. Karalienei tai padarė įspūdį...
204204
Rolandas PARAFINAVIČIUS L.T.
Motina pragėrė vaiką. Girtuokliaujanti 39 metų moteris į landynę Viekšniuose vedėsi 4 metų dukrą Viktoriją. Naktį bandė grįžti į kaimą, bet miške „lūžo“. Mergaitė prigulė šalia. Pabudusi dar su tamsa moteris patraukė namo, pamiršusi miške miegančią dukrą. Po kelių dienų Viktorija rasta nuskendusi Virvytės upėje.„Neapsižiūrėjau – atsikėliau ir nuėjau“, – girtomis ašaromis atgailavo motina.
205
Erikas OVČARENKO „15 minučių“
Priešgaisrinės pratybos medinėje pradinukų mokykloje. Mokytoja su mokine bėga iš tariamai užsidegusios patalpos.
206
Rokas MEDONIS
Kartais, kai nori būti gerbiamas, neužtenka tik transparanto rankoje...
207
Ramūnas DANISEVIČIUS L.T.
Politikoje taip būna, kad ne visi pasirengę tiesiai žengti garbingu raudonu kilimu. Vis dažniau atsiranda gudručių, skubančių skersai.
208
Viktoras KAPOČIUS „Lietuvos rytas“
Vilniaus senamiestyje stovintis poeto A.Mickevičiaus paminklas turistams iš Lenkijos – šventa vieta. Visai nesvarbu, kas – moksleiviai ar vienuoliai – atvažiuoja iš kaimyninės šalies. Kelios ramybės minutės prie šio paminklo yra privaloma ekskursijos dalis.
209
Paulius LILEIKIS „Lietuvos rytas“
Per Vyriausybės valandą Seime buvo kalbama apie nelegalią prekybą alkoholiu. Kad kova su „babatuku“ būtų veiksmingesnė, Seimo nariai vieną langų plovimo skysčio buteliuką su čia pat, plenarinių posėdžių salėje, atidarė. Parlamentarė Laima Mogenienė ploviklio davė pauostyti ir Vyriausybės vadovui Algirdui Brazauskui. „Tikrai kvepia kaip degtinė“, – konstatavo premjeras.
Vyriausybės valandą Seime stebėjo ir nemažas būrys moterų iš kaimo, kur ypač populiarus pilstukas.
210
Ramūnas DANISEVIČIUS L.T.
Jau šešiolikti metai politikieriai nesutaria – buvo kada nors Lietuvoje šešėlinė vyriausybė ar ne. Faktas akivaizdus, spręskite patys.
211
Ramūnas DANISEVIČIUS L.T.
Siekdami sukurti pilietinę visuomenę, turime išgirsti ir suprasti Lietuvos jaunimą, o ne tik prieš rinkimus deklaruoti pastangas.
212212
Tomas RAGINA „Kauno diena“
Likimo ironija galima pavadinti tai, kad sutapo penkioliktosios kruvinųjų Sausio 13-osios įvykių metinės ir 12 metų nelaisvėje praleidusio vieno iš tų įvykių kaltininko paleidimas iš įkalinimo vietos. 78 metų M.Burokevičius į laisvę išėjo iš Laisvės atėmimo vietų ligoninės, kurioje praleido kelis mėnesius.
Iš ligoninės, įsikūrusios greta Lukiškių kalėjimo, buvęs LKP (TSKP) pirmasis sekretorius išleistas lygiai 11 valandą, tačiau minia Lietuvos ir užsienio žurnalistų, kalinio draugai ir artimieji čia ėmė rinktis gerokai anksčiau.